Продукція > ITT > MDM15PH006-M5
MDM15PH006-M5
MDM15PH006-M5 ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 218 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15PH006-M5 MDM15PH006-M5 Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature PIN 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 218 шт:
Кількість Ціна
MDM-15PH006M5 Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15PH006M5_SPEC.pdf?PARTNO=MDM-15PH006M5 Description: MICRO 15 PIN 36" RBW JACKS