Продукція > ITT > MDM15SH006F
MDM15SH006F
MDM15SH006F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH006F ITT
Description: CABLE ASSY D-MIC-D 15P 914.4MM, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 3.00' (914.40mm), Number of Positions: 15, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Receptacle, Female Sockets, 2nd Connector: Individual Wire Leads, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH006F MDM15SH006F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro D-Subminiature SKT 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Кількість Ціна
MDM15SH006F MDM15SH006F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
MDM-15SH006F MDM-15SH006F Виробник : ITT Cannon, LLC Microminiature_Connectors_Catalog.pdf Description: CABLE ASSY D-MIC-D 15P 914.4MM
Packaging: Bag
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Individual
Length: 3.00' (914.40mm)