MDM15SH006F ITT
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH006F ITT
Description: CABLE ASSY D-MIC-D 15P 914.4MM, Packaging: Bag, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Individual, Length: 3.00' (914.40mm), Number of Positions: 15, Type: D-Type, Micro-D, 1st Connector: Receptacle, Female Sockets, 2nd Connector: Individual Wire Leads, Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDM15SH006F | Виробник : ITT |
Conn Micro D-Subminiature SKT 15 POS 1.27mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port |
на замовлення 2 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MDM15SH006F | Виробник : ITT |
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port |
на замовлення 90 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MDM-15SH006F | Виробник : ITT Cannon, LLC |