MDM15SH016F ITT
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH016F ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDM15SH016F | Виробник : ITT |
на замовлення 90 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MDM-15SH016F | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: MICRO 15POS SKT 6" |