Продукція > ITT > MDM15SH016F
MDM15SH016F
MDM15SH016F ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM15SH016F ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM15SH016F MDM15SH016F Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D SKT 15 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 90 шт:
Кількість Ціна
MDM-15SH016F Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-15SH016F.pdf Description: MICRO 15POS SKT 6"