Продукція > ITT > MDM21PH023P
MDM21PH023P
MDM21PH023P ITT
mdm.pdf
Виробник: ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 200 шт:
Написати відгук
Технічний опис MDM21PH023P ITT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MDM21PH023P MDM21PH023P Виробник : ITT mdm.pdf Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port
на замовлення 200 шт:
Кількість Ціна
MDM-21PH023P Виробник : ITT Cannon, LLC MDM-21PH023P.pdf Description: MICRO 21POS PIN 20"