Технічний опис MDM21PH023P ITT
Conn Micro-D PIN 21 POS 0.64mm Crimp ST Cable Mount 21 Terminal 1 Port.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MDM21PH023P | Виробник : ITT |
на замовлення 200 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MDM-21PH023P | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: MICRO 21POS PIN 20" |