MF42-HF-14
Код товару: 147251
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Mini-Fit та Micro-Fit
товару немає в наявності
Ціна
MF42-HF-14 MF42-HF-14 Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS mf42-hf-xx.pdf Category: Raster signal connectors 4,20mm
Description: Connector: wire-board; plug; female; PIN: 14; MF42; for cable; 4.2mm
Kind of connector: female
Number of pins: 14
Manufacturer series: MF42
Contacts pitch: 4.2mm
Connector pinout layout: 2x7
Connector variant: w/o contacts
на замовлення 425 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
MF42HF14 Виробник : Amphenol mf42-hf-24.pdf Conn Housing F 14 POS 4.2mm Crimp ST Cable Mount