MIC37150-1.5WR-TR Microchip Technology
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Spak-3 (3 Leads + Tab), Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1.5A, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: S-PAK-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V, Part Status: Active, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A SPAK-3Packaging: Cut Tape (CT) Package / Case: Spak-3 (3 Leads + Tab) Output Type: Fixed Mounting Type: Surface Mount Current - Output: 1.5A Operating Temperature: -40°C ~ 125°C Output Configuration: Positive Voltage - Input (Max): 6V Number of Regulators: 1 Supplier Device Package: S-PAK-3 Voltage - Output (Min/Fixed): 1.5V Part Status: Active Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity |
на замовлення 665 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MIC37150-1.5WRTR | Виробник : MICREL SEMICONDUCTOR |
на замовлення 10500 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |