Продукція > TE CONNECTIVITY > MP-101508-2.5-8A
MP-101508-2.5-8A
MP-101508-2.5-8A TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 101.6x50.8mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 2500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 2500 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 4.00" x 2.00" (101.6mm x 50.8mm)