Продукція > TE CONNECTIVITY > MP-101635-2.5-8A
MP-101635-2.5-8A
MP-101635-2.5-8A TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 101.6x63.5mm
на замовлення 7500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 2500 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MP-101635-2.5-8A MP-101635-2.5-8A Виробник : TE Connectivity eng_ds_ttds-073_7.pdf Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 101.6x63.5mm
Кількість Ціна
Packaging: 2500 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)