MP-127111-10-8A
MP-127111-10-8A TE Connectivity
eng_ds_ttds-073_7.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 12.7x11.1mm
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 10000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 10000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.50" x 0.437" (12.7mm x 11.1mm)