MP-165051-25-8A
MP-165051-25-8A TE Connectivity
eng_ds_ttds-074_5.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 16.5x5.1mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 25000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 25000 per Roll
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.65" x 0.20" (16.5mm x 5.1mm)