MP-208086-5-8A
MP-208086-5-8A TE Connectivity
eng_cd_mp-208086-5-8a_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Labels Thermal Transfer Printable Label Polyester Matte Silver 20.8x8.6mm
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 5000 per Roll, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Metallized Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.82" x 0.34" (20.8mm x 8.6mm).
Інші пропозиції MP-208086-5-8A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: 5000 per Roll
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Metallized Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.82" x 0.34" (20.8mm x 8.6mm)