MP925-15.0K-1%
MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf
Код товару: 174348
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Вивідні резистори > Резистори в алюмінієвому корпусі 10-600W
товару немає в наявності
Ціна
MP925-15.0K-1% MP925-15.0K-1% Виробник : Caddock Electronics Inc. MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf Description: RES 15K OHM 1% 25W TO220
Packaging: Tube
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Features: Moisture Resistant, Non-Inductive
Package / Case: TO-220-2 Full Pack
Temperature Coefficient: -20/ +80ppm/°C
Size / Dimension: 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-220
Height - Seated (Max): 0.650" (16.52mm)
Resistance: 15 kOhms
на замовлення 1443 шт:
Кількість Ціна
MP925-15.0K-1% MP925-15.0K-1% Виробник : Caddock MP900%2C%20MP9000%20Series.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 15K ohm 25W 1% TO-220 PKG PWR FILM