MPT100A8R2F
MPT100A8R2F TE Connectivity / Holsworthy
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / Holsworthy
Thick Film Resistors - Through Hole MPT100 8R2 1%
на замовлення 311 шт:
Написати відгук
Description: RES 8.2 OHM 1% 100W TO247, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±1%, Features: Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-247, Height - Seated (Max): 0.965" (24.51mm), Resistance: 8.2 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MPT100A8R2F MPT100A8R2F Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English Description: RES 8.2 OHM 1% 100W TO247
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±1%
Package / Case: TO-247-2
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-247
Height - Seated (Max): 0.965" (24.51mm)
Resistance: 8.2 Ohms