MPT100C33RJ
MPT100C33RJ TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773180&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES 33 OHM 5% 100W TO247
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Features: Non-Inductive
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-2
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: TO-247
Height - Seated (Max): 0.965" (24.51mm)
Part Status: Active
Resistance: 33 Ohms
на замовлення 334 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: RES 33 OHM 5% 100W TO247, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Features: Non-Inductive, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-2, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: TO-247, Height - Seated (Max): 0.965" (24.51mm), Part Status: Active, Resistance: 33 Ohms.