Технічний опис MS3112E14-15P Amphenol Aerospace
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3112E14-15P | Виробник : Souriau |
Circular MIL Spec Connector |
на замовлення 10 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
MS3112E14-15P | Виробник : ITT Cannon, LLC |
Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT PINPackaging: Bulk Connector Type: Receptacle, Male Pins Color: Olive Drab Voltage Rating: 600VAC, 850VDC Current Rating (Amps): 7.5A, 13A Mounting Type: Panel Mount Number of Positions: 15 Orientation: N (Normal) Shell Size - Insert: 14-15 Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Fastening Type: Bayonet Lock Termination: Solder Cup Ingress Protection: Environment Resistant Mounting Feature: Flange Contact Finish - Mating: Gold Shell Material: Aluminum Alloy Shell Finish: Olive Drab Cadmium Primary Material: Metal |
на замовлення 101 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3112E14-15P | Виробник : AMPHENOL INDUSTRIAL |
| MS3112E14-15P | Виробник : AMPHENOL / PARTNER STOCK |
| MS3112E1415P | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT W/PINS |