MS3112E14-15P
MS3112E14-15P Amphenol Aerospace
pt_series_12_070.pdf
Виробник: Amphenol Aerospace
Circular MIL Spec Connector 14-15P INSERT COMBO
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
MS3112E14-15P MS3112E14-15P Виробник : ITT Cannon, LLC MS3112E14-15P_SPEC.pdf?PARTNO=MS3112E14-15P Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT PIN
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-15
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 101 шт:
tariffCode: 85369010
Militärspezifikation: MIL-DTL-26482 Serie I
Einsatzanordnung: 14-15
rohsCompliant: NO
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
Kontaktmaterial: Kupferlegierung
Verschluss: Bajonett
Steckverbinderüberzug: Chromat, braunoliv, über Cadmium
usEccn: EAR99
Rotation des Steckverbindereinsatzes: N
Anzahl der Kontakte: 15Kontakt(e)
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Buchse zur Gehäusemontage
Produktpalette: MIL-DTL-26482 I
productTraceability: No
Steckverbindermaterial: Gehäuse aus Aluminiumlegierung
Rundkontakt: Lötstift
Nutzungsklasse: Umgebungsfest abgedichtet
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 28 шт:
tariffCode: 85366990
Einsatzanordnung: 14-15
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Verschluss: Bajonett
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Produktpalette: MIL-DTL-26482 I Series
productTraceability: No
Rundkontakt: Lötstift
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 4 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MS3112E1415P Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 15POS BOX MNT W/PINS