Продукція > ITT > MS3112E16-23S
MS3112E16-23S
MS3112E16-23S ITT
inline.pdf
Виробник: ITT
Conn Circular SKT 23 POS Solder ST Box Mount 23 Terminal 1 Port
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MIL-26482 MS/PT/CMB RECEPT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 23, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16-23, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3112E16-23S MS3112E16-23S Виробник : ITT inline.pdf Conn Circular SKT 23 POS Solder ST Box Mount 23 Terminal 1 Port
на замовлення 35 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Bag
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Panel Mount
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 23
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16-23
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flange
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Part Status: Active
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 Series I
на замовлення 7 шт:
MS3112E1623S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN RCPT 23POS BOX MNT W/SCKT