Технічний опис MS3112E16-23S ITT
Description: MIL-26482 MS/PT/CMB RECEPT, Packaging: Bag, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Panel Mount, Shielding: Unshielded, Number of Positions: 23, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 16-23, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Ingress Protection: Environment Resistant, Mounting Feature: Flange, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Part Status: Active, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Chromate over Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 Series I.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Conn Circular SKT 23 POS Solder ST Box Mount 23 Terminal 1 Port |
на замовлення 35 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3112E16-23S | Виробник : Amphenol Industrial Operations |
на замовлення 7 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MS3112E1623S | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN RCPT 23POS BOX MNT W/SCKT |