MS3116F16-26S ITT Cannon, LLC
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16-26
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Ingress Protection: Environment Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Відгуки про товар
Написати відгук
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3116F16-26S | Виробник : SOURIAU-SUNBANK / EATON |
на замовлення 16 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MS3116F1626S | Виробник : Souriau Connection Technology |