MS3116F16-26S
MS3116F16-26S ITT Cannon, LLC
MS3116F16-26S_SPEC.pdf?PARTNO=MS3116F16-26S
Виробник: ITT Cannon, LLC
Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Strain Relief
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 26
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 16-26
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Shell Material: Aluminum Alloy
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85366930
Militärspezifikation: MIL-DTL-26482 Series I
Einsatzanordnung: 16-26
rohsCompliant: TBA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kontaktmaterial: Copper Alloy
Verschluss: Bayonet
Steckverbinderüberzug: Olive Drab Chromate over Cadmium
usEccn: EAR99
Rotation des Steckverbindereinsatzes: N
Anzahl der Kontakte: 26Contacts
euEccn: NLR
Kontaktüberzug: Gold
Rundsteckverbindergehäuse: Straight Plug
Produktpalette: MIL-DTL-26482 Series I
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Steckverbindermaterial: Aluminum Alloy Body
Rundkontakt: Solder Socket
Nutzungsklasse: Environmentally Sealed
directShipCharge: 25
SVHC: No SVHC (17-Jan-2022)
на замовлення 16 шт:
Кількість Ціна
MS3116F1626S Виробник : Souriau Connection Technology P016-P041.pdf Description: CONN PLUG 26POS STRAIGHT W/SCKT