MS3475W14-12P Aero Conesys
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 12, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-12, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Grade: Military, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3475W14-12P | Виробник : Amphenol Aerospace |
Circular MIL Spec Connector MB 12C 8#20 4#16 PIN PLUG w/RFI GROUNDING |
на замовлення 42 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port |
на замовлення 6 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| MS3475W14-12P | Виробник : Conesys |
| MS3475W1412P | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS |
MS3475W14-12P | Виробник : Amphenol |
товару немає в наявності |
товару немає в наявності |