MS3475W14-12P
MS3475W14-12P Aero Conesys
mil-dtl-2648220series202.pdf
Виробник: Aero Conesys
Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
на замовлення 492 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP, Features: Coupling Nut, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Drab, Voltage Rating: 600VAC, 850VDC, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Shielded, Number of Positions: 12, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 14-12, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Environment Resistant, Grade: Military, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Drab Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MS3475W14-12P MS3475W14-12P Виробник : Aero Conesys mil-dtl-2648220series202.pdf Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
на замовлення 6 шт:
Мінімальне замовлення: 3
MS3475W14-12P Виробник : Conesys 169-180_mb_series.pdf Description: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Features: Coupling Nut
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Drab
Voltage Rating: 600VAC, 850VDC
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Shielded
Number of Positions: 12
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 14-12
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Environment Resistant
Grade: Military
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Drab Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482
на замовлення 6 шт:
MS3475W1412P Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 12POS STRAIGHT W/PINS
на замовлення 1 шт:
MS3475W14-12P MS3475W14-12P Виробник : Amphenol mil26482sriiacse20605142.pdf Conn Circular PIN 12 POS Crimp ST Cable Mount 12 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
товару немає в наявності