MS3476W12-10S
MS3476W12-10S Amphenol Aerospace
CB0AD071086F7B9FEB7BE7FE9D875847E7C843A59A298CA71D1EB3EF67C68D07.pdf
Виробник: Amphenol Aerospace
Circular MIL Spec Connector MB 10C 10#20 STRAIGHT PLUG, SKT
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MS3476W12-10S MS3476W12-10S Виробник : TE Connectivity eng_ds_1-1773850-3_deutsch_afd_0919.pdf Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
MS3476W1210S MS3476W1210S Виробник : Souriau frcis00022-1.pdf Circular MIL Spec Connector
на замовлення 1 шт:
Description: Connector: circular; socket,plug; for cable; PIN: 10; crimped; 7.5A
Type of connector: circular
Connector: plug; socket
Mechanical mounting: for cable
Number of pins: 10
Electrical mounting: crimped
Locking system: bayonet
Contact plating: gold-plated
Current rating: 7.5A
Rated voltage: 0.6kV
Spatial orientation: straight
Body material: metal
Plating material: cadmium
Contact material: copper alloy
Operating temperature: -55...200°C
на замовлення 23 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MS3476W12-10S MS3476W12-10S Виробник : Amphenol mil26482sriiacse20605142.pdf Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MS3476W1210S MS3476W1210S Виробник : Souriau mil-c-26482sii.pdf Conn Circular SKT 10 POS Crimp ST Cable Mount 10 Terminal 1 Port
товару немає в наявності
MS3476W1210S Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/SCKT
Features: Coupling Nut
Packaging: Box
Connector Type: Plug, Female Sockets
Color: Olive Drab
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10 (Power)
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 12-10
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C