MS3476W20-39P Corsair Electrical Connectors Inc.
Виробник: Corsair Electrical Connectors Inc.
Conn Circular PIN 39 POS Crimp ST Cable Mount 39 Terminal 1 Port
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Green, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 39, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-39, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Fluid Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Green Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 G Series II.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS3476W20-39P | Виробник : Amphenol Aerospace |
Circular MIL Spec Connector MB 39C 37#20, 2#16 STRAIGHT PLUG, PIN |
на замовлення 20 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |
на замовлення 7 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
MS3476W20-39P | Виробник : TE Connectivity / DEUTSCH |
Circular MIL Spec Connector 39P SZ 20 PLUG CABLE MOUNT PIN |
| MS3476W20-39P | Виробник : Souriau-Sunbank by Eaton |
| MS3476W2039P | Виробник : Souriau Connection Technology |
Description: CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS |