MS3476W20-39P
MS3476W20-39P Corsair Electrical Connectors Inc.
corsair_catalog_-_reference_only.pdf
Виробник: Corsair Electrical Connectors Inc.
Conn Circular PIN 39 POS Crimp ST Cable Mount 39 Terminal 1 Port
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONNECTOR, Features: Coupling Nut, Packaging: Bag, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Olive Green, Current Rating (Amps): 7.5A, 13A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 39, Orientation: N (Normal), Shell Size - Insert: 20-39, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Crimp, Ingress Protection: Fluid Resistant, Contact Finish - Mating: Gold, Grade: Military, Shell Material: Aluminum, Shell Finish: Olive Green Cadmium, Primary Material: Metal, Qualification: MIL-DTL-26482 G Series II.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
MS3476W20-39P MS3476W20-39P Виробник : Corsair Electrical Connectors Inc. corsair_catalog_-_reference_only.pdf Conn Circular PIN 39 POS Crimp ST Cable Mount 39 Terminal 1 Port
на замовлення 7 шт:
на замовлення 15 шт:
Features: Coupling Nut
Packaging: Bag
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Olive Green
Current Rating (Amps): 7.5A, 13A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 39
Orientation: N (Normal)
Shell Size - Insert: 20-39
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Crimp
Ingress Protection: Fluid Resistant
Contact Finish - Mating: Gold
Grade: Military
Shell Material: Aluminum
Shell Finish: Olive Green Cadmium
Primary Material: Metal
Qualification: MIL-DTL-26482 G Series II
на замовлення 28 шт:
Мінімальне замовлення: 2
MS3476W2039P Виробник : Souriau Connection Technology P056-P067.pdf Description: CONN PLUG 39POS STRAIGHT W/PINS
на замовлення 105 шт: