MSRTA30080D
MSRTA30080D DACO Semiconductor
MSRTA30080D.pdf
Виробник: DACO Semiconductor
Description: DIODE MODULE GEN PURP 800V 300A
Packaging: Tray
Package / Case: Module
Mounting Type: Chassis Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Technology: Standard
Diode Configuration: 1 Pair Series Connection
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 300 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 800 V
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE MODULE GEN PURP 800V 300A, Packaging: Tray, Package / Case: Module, Mounting Type: Chassis Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Technology: Standard, Diode Configuration: 1 Pair Series Connection, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 300A, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 800 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 300 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 800 V.
Інші пропозиції MSRTA30080D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MSRTA30080D MSRTA30080D Виробник : GeneSiC Semiconductor msrta30080d-3482083.pdf Diode Modules 800V 300A Three Tower Iso Silicon Rectifier Module - Standard Recovery (Standard Configuration)