MT321125
MT321125 TE CONNECTIVITY - SCHRACK
1914445.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - SCHRACK
Description: TE CONNECTIVITY - SCHRACK - MT321125 - Leistungsrelais, 3PDT, 125 VDC, 10 A, MT Series, Sockel, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: UL
Relaisanschlüsse: Steckbar
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 13kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: -
Relaismontage: Sockel
Produktpalette: MT Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 125VDC
Kontaktkonfiguration: 3PDT
Kontaktspannung V AC: 240V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V, Features: Test Button, Packaging: Tray, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 125VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal), Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 9.6 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: 3PDT (3 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 12.5 VDC, Must Operate Voltage: 93.75 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 10 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 2500VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MT321125 MT321125 Виробник : TE Connectivity eng_ds_mt_0519.pdf Electromechanical Relay 125VDC 10A 3PDT(35.6x35.5x57)mm Socket Industrial Relay
на замовлення 24 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
на замовлення 61 шт:
Мінімальне замовлення: 6
MT321125 MT321125 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=MTacc&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 125V
Features: Test Button
Packaging: Tray
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 125VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In, 11 Pin (Octal)
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 9.6 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: 3PDT (3 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 12.5 VDC
Must Operate Voltage: 93.75 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 10 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 2500VA
товару немає в наявності
MT321125 MT321125 Виробник : TE Connectivity / Schrack NG_DS_MT_0411-110422.pdf General Purpose Relays 3PDT 10A 240VAC PWR MULTIMODE RELAY