NG80386SX-25 Advanced Micro Devices
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 100-BQFP Bumpered
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC)
Core Processor: Am386SX
Voltage - I/O: 5V
Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 100-BQFP Bumpered, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC), Core Processor: Am386SX, Voltage - I/O: 5V, Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NG80386SX-25 | Виробник : AMD (Advanced Micro Devices) |
MPU 386 EX Processor RISC 16bit 25MHz 100-Pin PQFP |
на замовлення 22619 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| NG80386SX-25 | Виробник : INTEL |
на замовлення 2100 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
Description: IC MPU I386 25MHZ 100QFP |