NG80386SX-25
NG80386SX-25 Advanced Micro Devices
RE_DSHEET_NG80386SXLV25_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Advanced Micro Devices
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP
Packaging: Bulk
Package / Case: 100-BQFP Bumpered
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 25MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC)
Core Processor: Am386SX
Voltage - I/O: 5V
Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05)
Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit
Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX
Graphics Acceleration: No
Part Status: Active
на замовлення 22619 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 35
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MPU 25MHZ 100QFP, Packaging: Bulk, Package / Case: 100-BQFP Bumpered, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 25MHz, Operating Temperature: 0°C ~ 100°C (TC), Core Processor: Am386SX, Voltage - I/O: 5V, Supplier Device Package: 100-PQFP (19.05x19.05), Number of Cores/Bus Width: 1 Core, 32-Bit, Co-Processors/DSP: Math Engine; 387SX, Graphics Acceleration: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NG80386SX-25 Виробник : AMD (Advanced Micro Devices) RE_DSHEET_NG80386SXLV25_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw MPU 386 EX Processor RISC 16bit 25MHz 100-Pin PQFP
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
NG80386SX-25 Виробник : INTEL RE_DSHEET_NG80386SXLV25_REI.pdf?t.download=true&u=5oefqw
NG80386SX25 Виробник : INTEL Intel386%20SX.pdf
на замовлення 500 шт:
NG80386SX25 NG80386SX25 Виробник : Intel Intel386%20SX.pdf Description: IC MPU I386 25MHZ 100QFP