NUB705042BK
  • NUB705042BK
  • NUB705042BK
NUB705042BK Gainta
nub705042.pdf
Код товару: 168097
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Gainta
Опис: Пластиковий корпус із фланцями для настінного монтажу або монтажу за місцем установки. Довжина з фланцями: 90,4мм
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: чорний
Довжина, мм: 70,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 42,0 mm
Загальні габарити: 70,0x50,5x42,0 mm
у наявності 39 шт:
29 шт - склад
3 шт - РАДІОМАГ-Київ
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NUB705042BK NUB705042BK Виробник : GAINTA NUB705042.pdf Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 50.4mm; Y: 70mm; Z: 42mm; ABS; black
Enclosure material: ABS
Body colour: black
Type of enclosure: multipurpose
Version: with fixing lugs
Flammability rating: UL94HB
Dimension Z: 42mm
Dimension X: 50.4mm
Dimension Y: 70mm
на замовлення 14 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
З цим товаром купують
Батарейка CR2032 літієва 3V 1шт. GP Batteries
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: GP Batteries
Батарейки
Матеріал: літієва (Li-SOCl2)
Розмір: CR2032
Напруга, V: 3 V
Форма: Таблетка
у наявності: 563 шт
495 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
43 шт - РАДІОМАГ-Львів
7 шт - РАДІОМАГ-Харків
10 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
G1020B (Gainta, корпус, ABS, чорний, 54х83х30мм)
15 Додати до обраних Обраний товар
G1020B-C.PDF
Виробник: Gainta
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Опис: Корпус пластиковий
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: чорний
Довжина, мм: 83,0 mm
Ширина, мм: 54,0 mm
Висота, мм: 28,5 mm
Загальні габарити: 83,0x54,0x28,5 mm
у наявності: 764 шт
716 шт - склад
8 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Львів
4 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
PBS-20 (гнізда на плату, 1х20, 2,54мм) (ZL262-20SG)
Виробник: CONNFLY
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Міжплатні з'єднувачі
Функціональний опис: Гнізда однорядні на плату прямі, 20 контактів, крок 2,54мм, 3A
Штирі або гнізда: Гніздо (розетка)
Крок: 2,54 mm
К-сть рядів: однорядні
К-сть контактів: 20
у наявності: 56 шт
11 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Львів
44 шт - РАДІОМАГ-Харків
NUB705042RD
nub705042.pdf
Колір: червоний
Довжина, мм: 70,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 42,0 mm
у наявності: 25 шт
18 шт - склад
2 шт - РАДІОМАГ-Львів
G1032B
6 Додати до обраних Обраний товар
g1031b_g1032b_g1033b_g1034b_g1037b.pdf
Довжина, мм: 101,0 mm
Ширина, мм: 54,0 mm
Висота, мм: 43,8 mm
Загальні габарити: 101,0x54,0x43.8 mm