NUB705042RD
  • NUB705042RD
  • NUB705042RD
NUB705042RD Gainta
nub705042.pdf
Код товару: 168098
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Gainta
Опис: Пластиковий корпус із фланцями для настінного монтажу або монтажу за місцем установки. Довжина з фланцями: 90,4мм
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: червоний
Довжина, мм: 70,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 42,0 mm
Загальні габарити: 70,0x50,5x42,0 mm
у наявності 25 шт:
Ціна
NUB705042RD NUB705042RD Виробник : GAINTA NUB705042.pdf Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 50.4mm; Y: 70mm; Z: 42mm; ABS; red; UL94HB
Enclosure material: ABS
Body colour: red
Flammability rating: UL94HB
Dimension Z: 42mm
Dimension X: 50.4mm
Dimension Y: 70mm
на замовлення 158 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NUB705042RD Виробник : GAINTA Enclosures NUB705042RD
на замовлення 158 шт:
Мінімальне замовлення: 51
З цим товаром купують
NUB705042BK
Виробник: Gainta
Корпусні та встановлювальні вироби > Корпуси
Колір: чорний
Довжина, мм: 70,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 42,0 mm
у наявності: 39 шт
29 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Львів
LiPo 250 mAh, 3,7V, 6x17x30 Cellevia акумулятор літій-полімерний ACCU-LP601730/CL
Виробник: Cellevia
Акумулятори > LiPolymer акумулятори
Технологія: Li-poly
Типорозмір / габарити: 6x17x30mm
Ємність: 250 mAh
Форма: призматична
Напруга, V: 3,7 V
товару немає в наявності
MMBT4403
1 Додати до обраних Обраний товар
mmbt4403-d-datasheet.pdf
MMBT4403
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: SOT-23
fT: 200 MHz
Uке, В: 40 V
Uкб, В: 40 V
Iк, А: 0,6 A
h21,max: 100
52 шт - РАДІОМАГ-Київ
477 шт - РАДІОМАГ-Харків
841 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
100nF 50V X7R 10% 1206 4k/reel (CL31B104KBCNNNC – Samsung)
9 Додати до обраних Обраний товар
cl_series_mlcc_datasheet.pdf
Виробник: Samsung
Керамічні SMD конденсатори > 1206
Ємність: 100 nF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: X7R
Точність: ±10% K
877 шт - РАДІОМАГ-Київ
517 шт - РАДІОМАГ-Львів
280 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
MMBT4403LT1G
MMBT4403LT1G.pdf
MMBT4403LT1G
Виробник: Fairchild
Транзистори > Біполярні PNP
Корпус: SOT-23
fT: 200 MHz
Uке, В: 40 V
Uкб, В: 40 V
Iк, А: 0,6 A