NUB705042WH
  • NUB705042WH
  • NUB705042WH
NUB705042WH Gainta
nub705042.pdf
Код товару: 168096
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Gainta
Опис: Пластиковий корпус із фланцями для настінного монтажу або монтажу за місцем установки. Довжина з фланцями: 90,4мм
Вид, тип, група: Корпуси
Матеріал: Пластик/ABS
Колір: світло-сірий
Довжина, мм: 70,0 mm
Ширина, мм: 50,5 mm
Висота, мм: 42,0 mm
Загальні габарити: 70,0x50,5x42,0 mm
у наявності 7 шт:
2 шт - РАДІОМАГ-Харків
очікується 50 шт:
50 шт - очікується
Ціна
NUB705042WH NUB705042WH Виробник : GAINTA NUB705042.pdf Category: Multipurpose Enclosures
Description: Enclosure: multipurpose; X: 50.4mm; Y: 70mm; Z: 42mm; ABS; white
Type of enclosure: multipurpose
Dimension X: 50.4mm
Dimension Y: 70mm
Dimension Z: 42mm
Version: with fixing lugs
Enclosure material: ABS
Body colour: white
Flammability rating: UL94HB
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 3
NUB705042WH Виробник : GAINTA Enclosures NUB705042WH
на замовлення 30 шт:
З цим товаром купують
Модуль реле 4 канали для Arduino, 5V
9 Додати до обраних Обраний товар
Модульні елементи > Arduino та супутні модульні елементи
Опис: Модуль реле з 4 комутуючих реле 5В. Керується безпосередньо з виводів мікроконтролера. Максимальний струм навантаження 10А при напрузі 250В. 5В TTL управляючий вхід, струм для спрацьовування реле: 15-20мА.
Категорія: Модуль комутуючі
Призначення: Реле 5VDC
товару немає в наявності
Термоусадочна трубка 4мм чорна (термоусадка 4,0мм) KLS8-01140-HT-4.0
6 Додати до обраних Обраний товар
KLS8_01140.pdf
Виробник: KLS
Ізоляційні матеріали
Група: Трубки термоусадочні
Опис: Трубка термоусадочна, діам.до/після усадки: 4,0/2,0мм; колір:чорний; температура стиснення + 90 ° С; роб.темп. -55... + 125 ° С; радіальне стиснення > 50%, поздовжнє стиснення < 5%; дієлектрична міцність > 25kV/mm, матеріал: поліолефін.
Розмір: діам. 4,0мм
Колір: чорний
у наявності: 876 м
841 м - склад
8 м - РАДІОМАГ-Львів
11 м - РАДІОМАГ-Харків
16 м - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 3
3300uF 16V EHR 16x26mm (EHR332M16B-Hitano) (електролітичний конденсатор)
Додати до обраних Обраний товар
EHR_081225.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 3300 µF
Номін.напруга: 16 V
Серія: EHR
Тип: загального призначення з широким діапазоном температур 105С
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 16х26mm
у наявності: 205 шт
136 шт - склад
42 шт - РАДІОМАГ-Київ
18 шт - РАДІОМАГ-Харків
8 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
MAX232DR
description suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fmax232
MAX232DR
Виробник: TI
Мікросхеми > Інтерфейсні
Корпус: SO-16
Характеристики: Multichannel RS-232 Drivers/Receivers, аналог MAX232A
Живлення: 4,5…5,5 V
Темп.діапазон: 0…70°C
Тип монтажу: SMD
Інтерфейс: RS232
у наявності: 214 шт
146 шт - склад
23 шт - РАДІОМАГ-Київ
11 шт - РАДІОМАГ-Львів
5 шт - РАДІОМАГ-Харків
29 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Штекер банан (BC-002/B)
Штекер банан (BC-002/B)
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Аудіо
Гніздо або штекер: Штекер
Опис: Штекер "банан" 4 мм, чорний.