OC51505-FNF TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antenna with Termination N-type
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 5.5GHZ WHIP STR N FEM, Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket, Connector Mount, Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz, Applications: WLAN, Gain: 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 7.874" (200.00mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 5.5GHz, RF Family/Standard: WiFi, Power - Max: 10 W.
Інші пропозиції OC51505-FNF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OC51505-FNF OC51505-FNF Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-DS-OC51505_0910&DocType=Data%20Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=OC51505-FNF Description: RF ANT 5.5GHZ WHIP STR N FEM
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket, Connector Mount
Frequency Range: 5.15GHz ~ 5.875GHz
Applications: WLAN
Gain: 5dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 7.874" (200.00mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 5.5GHz
RF Family/Standard: WiFi
Power - Max: 10 W