OMIH-SS-112D300
OMIH-SS-112D300 TE Connectivity
omi-omih.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 16A SPDT(29.2x12.8x20.6)mm THT
на замовлення 340 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 69
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMIH-SS-112D 300, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 60 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 8.4 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OMIH-SS-112D300 Виробник : TE Connectivity Description: OMIH-SS-112D 300
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 60 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC