Продукція > TE CONNECTIVITY > OMIH-SS-112LM300
OMIH-SS-112LM300
OMIH-SS-112LM300 TE Connectivity
omi-omih.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29.2x12.8x20.6)mm THT
на замовлення 7780 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 88
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OMIH-SS-112LM 300, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 45 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Tin Oxide (AgSnO), Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 16 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 0.6 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 8 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
OMIH-SS-112LM300 OMIH-SS-112LM300 Виробник : TE Connectivity omi-omih.pdf Power Relay 12VDC 16A SPST-NO(29.2x12.8x20.6)mm THT
на замовлення 40 шт:
OMIH-SS-112LM300 Виробник : TE Connectivity Description: OMIH-SS-112LM 300
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 45 mA
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 16 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 0.6 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 20 ms
Release Time: 8 ms
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
OMIH-SS-112LM300 Виробник : TE Connectivity Category: Miniature Electromagnetic Relays
Description: Relay: electromagnetic; SPST-NO; Ucoil: 12VDC; Icontacts max: 16A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPST-NO
Rated coil voltage: 12V DC
Contact current max.: 16A
Manufacturer series: OMIH
Mounting: THT
Coil resistance: 270Ω
Operate time: 20ms
Body dimensions: 29.2x12.8x20.6mm
Release time: 8ms
Contact material: AgSnO
Coil current: 44.4mA
Leads: for PCB
Height: 20.6mm
Current rating: 16A
Operating temperature: -30...70°C