P30P42A12P1-120
P30P42A12P1-120 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-3-1393132-4.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 94 VAC
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 30A 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 94 VAC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P30P42A12P1-120 P30P42A12P1-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-718677.pdf Contactors - Electromechanical CONTACTOR 120VAC 30A