P30P47D12P1-24
P30P47D12P1-24 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
product-3-1393132-9.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: RELAY CONTACTOR 4PST 30A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 4PST 30A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 4PST-NO (DM) (4 Form X), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Part Status: Active.
Інші пропозиції P30P47D12P1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P30P47D12P1-24 P30P47D12P1-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-718678.pdf Contactors - Electromechanical 4PST-NO-DM 30A 24VDC RELAY CONTACTOR