P40C42D12C1-120
P40C42D12C1-120 TE Connectivity
eng_ds_1308242_p30p40_0505.pdf
Виробник: TE Connectivity
Electromechanical Contactor 120VDC 2.11KOhm 40A 3PST-NO-DM/SPDT(96.52x82.55x100.97)mm Flange Contactor Relay
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P40C42D12C1-120 P40C42D12C1-120 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-712463.pdf Contactors - Electromechanical 40A 3PST 120VDC CONTACTOR
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
P40C42D12C1-120 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 3PST 40A 120V