P40P42D12P1-24
P40P42D12P1-24 TE Connectivity
p3040_ds.pdf
Виробник: TE Connectivity
Contactor 24VDC 3PST-NO-DM 40A Flange Mount
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Part Status: Active.
Інші пропозиції P40P42D12P1-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P40P42D12P1-24 P40P42D12P1-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 3PST-NO (DM) (3 Form X)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC
Part Status: Active
товару немає в наявності
P40P42D12P1-24 P40P42D12P1-24 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-713479.pdf Contactors - Electromechanical 40A 3PST-NO-DM 24VDC