P40P47A13P1-240
P40P47A13P1-240 TE Connectivity
p3040_ds.pdf
Виробник: TE Connectivity
Contactor 240VAC 4PST-NO-DM 40A Flange Mount
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 4PST-NO (DM) (4 Form X), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 177 VAC.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P40P47A13P1-240 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_P30P40&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY CONTACTOR 4PST 40A 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 4PST-NO (DM) (4 Form X)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 177 VAC
товару немає в наявності
P40P47A13P1-240 P40P47A13P1-240 Виробник : TE Connectivity / P&B NG_DS_1308242_P30P40_0505-713576.pdf Contactors - Electromechanical 40A 4PST 240VAC CONTACTOR