P40P48D12P1-24
P40P48D12P1-24 TE Connectivity / P&B
NG_DS_1308242_P30P40_0505-564866.pdf
Виробник: TE Connectivity / P&B
Contactors - Electromechanical 40AMP 24VDC 2 FORM X DPST-NODM
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 65°C, Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm), Contact Form: 4PST-2NO/2NC (DB/DM) (2 Form X, 2 Form Y), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 18 VDC, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
P40P48D12P1-24 P40P48D12P1-24 Виробник : TE Connectivity p3040_ds.pdf Contactor 24VDC DPST-NO-DM/DPST-NC-DB 40A Flange Mount
на замовлення 59 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
P40P48D12P1-24 P40P48D12P1-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-8-1393132-8.datasheet.pdf Description: RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 65°C
Termination Style: Screw Terminal, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Contact Form: 4PST-2NO/2NC (DB/DM) (2 Form X, 2 Form Y)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 18 VDC