PAR86518H-FNF
PAR86518H-FNF TE CONNECTIVITY
Виробник: TE CONNECTIVITY
Description: TE CONNECTIVITY - PAR86518H-FNF - RFID-Antenne, 956MHz, 8.5dBi, 3W, N-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend
tariffCode: 85177900
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: RFID
Verstärkung: 8.5dBi
Antennenkabellänge: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: 5A991.g
Antennenmontage: Panelmontage
euEccn: NLR
Betriebsfrequenz: 956MHz
Produktpalette: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Rechtsdrehend
Sendeleistung: 3W
Antennenanschluss: N-Steckverbinder
SVHC: Lead (21-Jan-2025)
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - PAR86518H-FNF - RFID-Antenne, 956MHz, 8.5dBi, 3W, N-Steckverbinder, Panelmontage, rechtsdrehend, tariffCode: 85177900, rohsCompliant: Y-EX, Antenne: RFID, Verstärkung: 8.5dBi, Antennenkabellänge: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: 5A991.g, Antennenmontage: Panelmontage, euEccn: NLR, Betriebsfrequenz: 956MHz, Produktpalette: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Rechtsdrehend, Sendeleistung: 3W, Antennenanschluss: N-Steckverbinder, SVHC: Lead (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PAR86518H-FNF PAR86518H-FNF Виробник : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=PAR86518H-FNF&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=PAR86518H-FNF Description: RFID ANT 910MHZ PANEL N FEM CHAS
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 259.08mm L x 259.08mm W x 33.53mm H
Frequency: 865MHz ~ 956MHz