PCB1A24A
PCB1A24A TE Connectivity
pgurl_1-1437410-2rqpn1-1437410-2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Conn Card Edge Terminal Block RCP 24 POS 5.08mm Screw RA Cable Mount 10A/Contact
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN TERM BLOCK .200 24POS GOLD, Packaging: Bulk, Mounting Type: Board Mounted, Wire Gauge: 12 AWG, Convert From (Adapter End): Terminal Blocks, Screw Connection, 24 Pos, 1 Row, Convert To (Adapter End): Card Edge Connector, 24 pos.
Інші пропозиції PCB1A24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCB1A24A Виробник : TE Connectivity AMP Connectors DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1437410-8&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: CONN TERM BLOCK .200 24POS GOLD
Packaging: Bulk
Mounting Type: Board Mounted
Wire Gauge: 12 AWG
Convert From (Adapter End): Terminal Blocks, Screw Connection, 24 Pos, 1 Row
Convert To (Adapter End): Card Edge Connector, 24 pos