Продукція > TE CONNECTIVITY > PDD61606C-200SMAM
PDD61606C-200SMAM
PDD61606C-200SMAM TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: RP20 LITE,MIMO 5G,4G/LTE, GAIN A
Features: Cable - 2m
Packaging: Bulk
Mounting Type: Wall Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.452GHz ~ 1.496GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz, 1.69GHz ~ 4.2GHz, 4.2GHz ~ 6GHz
Applications: 4G, 5G, LTE
Gain: 3.6dBi, 3.6dBi, 4.6dBi, 6.1dBi, 5.3dBi, 5.3dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 6
VSWR: 2, 3
Antenna Type: Module
Height (Max): 0.880" (22.35mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 1.474GHz, 1.582GHz, 2.945GHz, 5.1GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 5 W
на замовлення 22 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RP20 LITE,MIMO 5G,4G/LTE, GAIN A, Features: Cable - 2m, Packaging: Bulk, Mounting Type: Wall Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 960MHz, 1.452GHz ~ 1.496GHz, 1.559GHz ~ 1.606GHz, 1.69GHz ~ 4.2GHz, 4.2GHz ~ 6GHz, Applications: 4G, 5G, LTE, Gain: 3.6dBi, 3.6dBi, 4.6dBi, 6.1dBi, 5.3dBi, 5.3dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 6, VSWR: 2, 3, Antenna Type: Module, Height (Max): 0.880" (22.35mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 657.5MHz, 829MHz, 1.474GHz, 1.582GHz, 2.945GHz, 5.1GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 5 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
PDD61606C-200SMAM PDD61606C-200SMAM Виробник : TE CONNECTIVITY 3776060.pdf Description: TE CONNECTIVITY - PDD61606C-200SMAM - HF-Antenne, Wand, linear vertikal, 4.2 bis 6GHz, 5.3dB, 3 VSWR
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: Y-EX
Antenne: Platte
Verstärkung: 5.3dB
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
VSWR: 3
Frequenz, min.: 4.2GHz
Antennenmontage: Wand
euEccn: NLR
Produktpalette: RP20 lite Series
Eingangsleistung: 5W
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear vertikal
Frequenz, max.: 6GHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 34 шт:
PDD61606C-200SMAM PDD61606C-200SMAM Виробник : TE Connectivity eng_ds_pdd61606c-200smam_4.pdf Antenna LTE 5.5dBi Gain 960MHz/1496MHz/1606MHz/6000MHz Carton
на замовлення 902 шт:
Мінімальне замовлення: 22