PE014009
PE014009 TE Connectivity
eng_ds_pe_1221.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Relay 9VDC 5A SPDT(20mm 10mm 10mm) THT
на замовлення 475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 59
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Power/Signal Relay, 1 Form C, 9V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 9VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 400VAC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.8 VDC, Operate Time: 8 ms, Release Time: 8 ms, Load - Max Switching: 1250VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PE014009 PE014009 Виробник : TE Connectivity eng_ds_pe_1221.pdf Power Relay 9VDC 5A SPDT(20mm 10mm 10mm) THT
на замовлення 14550 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Мінімальне замовлення: 44
PE014009 Виробник : TE Connectivity Description: Power/Signal Relay, 1 Form C, 9V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 9VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 400VAC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.8 VDC
Operate Time: 8 ms
Release Time: 8 ms
Load - Max Switching: 1250VA
на замовлення 475 шт:
Мінімальне замовлення: 75