PKC-136RL
PKC-136RL STMicroelectronics
pkc136.pdf
Виробник: STMicroelectronics
TVS Diode Single Uni-Dir 136V 2-Pin DO-15 T/R
на замовлення 3673 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 591
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - PKC-136RL - ESD-Schutzbaustein, 219 V, DO-204AC, 2 Pin(s), 1.5 W, ASD, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-204AC, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Verlustleistung Pd: 1.5W, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 219V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Betriebsspannung: -, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: ASD, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PKC-136RL PKC-136RL Виробник : STMicroelectronics pkc136.pdf TVS Diode Single Uni-Dir 136V 2-Pin DO-15 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
PKC-136RL PKC-136RL Виробник : STMICROELECTRONICS 1689871.pdf Description: STMICROELECTRONICS - PKC-136RL - ESD-Schutzbaustein, 219 V, DO-204AC, 2 Pin(s), 1.5 W, ASD
tariffCode: 85411000
Bauform - Diode: DO-204AC
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Verlustleistung Pd: 1.5W
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 219V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Betriebsspannung: -
Anzahl der Pins: 2Pin(s)
Produktpalette: ASD
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 18
PKC-136RL PKC-136.pdf
PKC136RL Виробник : ST DO
на замовлення 382 шт:
PKC-136RL Виробник : STM PKC-136.pdf DO-15 Група товару: Супресори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V
Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 150V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V
Power Line Protection: No
Part Status: Active
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
PKC-136RL PKC-136RL Виробник : STMicroelectronics PKC-136.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 160V 1500W Peak Clmp