PKC-136RL STMicroelectronics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - PKC-136RL - ESD-Schutzbaustein, 219 V, DO-204AC, 2 Pin(s), 1.5 W, ASD, tariffCode: 85411000, Bauform - Diode: DO-204AC, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Verlustleistung Pd: 1.5W, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 219V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Betriebsspannung: -, Anzahl der Pins: 2Pin(s), Produktpalette: ASD, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TVS Diode Single Uni-Dir 136V 2-Pin DO-15 T/R |
на замовлення 3673 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
на замовлення 2236 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| PKC-136RL |
| PKC136RL | Виробник : ST | DO |
| PKC-136RL | Виробник : STM |
DO-15 Група товару: Супресори Од. вим: шт |
товару немає в наявності |
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO204ACPackaging: Tape & Reel (TR) Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial Mounting Type: Through Hole Type: Zener Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V Power Line Protection: No Part Status: Active |
товару немає в наявності |
Description: TVS DIODE 136VWM 219VC DO204ACPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: DO-204AC, DO-15, Axial Mounting Type: Through Hole Type: Zener Applications: General Purpose Current - Peak Pulse (10/1000µs): 2.7A Voltage - Reverse Standoff (Typ): 136V Supplier Device Package: DO-204AC (DO-15) Bidirectional Channels: 1 Voltage - Breakdown (Min): 150V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 219V Power Line Protection: No Part Status: Active |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 160V 1500W Peak Clmp |